Get Adobe Flash player

Увійти на сайт

Наш факультет

Наш університет

Керамічний щит

Главная

Рево Сергій Лукич

Народився 19 червня 1945 року в м. Стародуб, Брянської обл., Росія.
Фізик, кандидат фізико-математичних наук (1983 р.), старший науковий співробітник (1988 р.), доктор фізико-математичних наук (2006 р.), професор (2008 р.).
Закінчив фізичний факультет Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка в 1973 р.
В Київському університеті імені Тараса Шевченка працює з 1973 р.: стажист-дослідник (1973-1975 рр.); молодший науковий співробітник (1975-1983 рр.); старший науковий співробітник (1983-1987 рр.); завідувач НДЛ "Металофізика" (1987 - 2001 рр.), з 2002 року завідувач НДЛ "Фізика металів та кераміки".
Основні напрямки наукової та педагогічної діяльності:
Дослідження структури та властивостей нанорозмірних багатошарових композиційних матеріалів і композиційних газотермічних покриттів. До найбільш суттєвих результатів роботи слід віднести: отримання надміцних листових металевих композиційних матеріалів і композиційних дротів з границею міцності при розтягуванні ~5500 МПа, розробка нових способів очистки поверхонь та нанесення покриттів за допомогою реактивного пальника. Одержання газотермічних високотемпературних надпровідних покриттів, високоточних резисторів на високотеплопровідних основах з алмазо-мідних бішарів, нанокомпозиційних функціональних матеріалів на основі термічно розширеного графіту та ін.
Має понад 260 опублікованих наукових праць, серед яких 3 монографії, 30 авторських свідоцтв на винаходи та патентів, чотири з яких використані в народному господарстві. Керує кваліфікаційними роботами аспірантів, спеціалістів, бакалаврів. Підготував чотирьох кандидатів наук.
Нагороджений значком "Изобретатель СССР" та премією імені Тараса Шевченка Київського університету. Є експертом Міністерства освіти і науки по наукових проектах, член двох Спеціалізованих рад з захисту дисертацій та Вченої ради фізичного факультету, активний член фахової організації "Українське фізичне товариство", консультант Комітету ВР України з питань науки і освіти.